pedikúra Úvaly

Pedikúra Úvaly, vše pro Vaše nohy. Správným krokem pro nohy je pravidelná pedikúra, péče o nehty a pokožku nohou.

Pedikúra Úvaly je vyhledávané estetické ošetření. Dokonale svůdné nohy či pěstěná chodidla jsou oceňovaným symbolem ženské krásy. Upravené nohy jsou vždy dobrou vizitkou pro všechny ženy i muže, a to v každém věku.

Každý člověk ujde denně průměrně 6 000 kroků. Kvůli takovéto námaze pokožka chodideltvrdne, rohovatí a praská. Chodidla nesou celou váhu těla a proto si po náročném dni určitě zaslouží odpovídající péči. - profesionální pedikúru.  Při zanedbání se může pokožka chodidel stát zdrojem nepříjemných bolestí a potíží. V letních měsících se teplota v botě zvyšuje o několik stupňů a způsobuje ještě větší tlak na celou oblast. V nevhodné obuvi nebo v příliš těsných botách se zase tvoří mozoly a otlaky nohou.

Pedikúra Úvaly v našem kosmetickém salónu účinně pomáhá při řešení problémů s chodidly a zarůstajícím nehty. Pravidelně prováděná pedikúra Úvaly dokáže potížím předcházet, zejména napomáhá předcházení větších problémů jakými jsou nehtové plísně nebo bolestivě zarostlé nehty.

      Ošetříme jak dámy tak pány.                      

nově➡️přístrojová pedikúra možnost pro kliienty s diabetem čerpat příspěvěk pojišťoven 

Seznam pojišťoven, se kterými v tento okamžik spolupracujeme v rámci preventivních programů pro diabetiky.

Všeobecná zdravotní pojišťovna - 111, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna - 205, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví - 207,
Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR - 211, RBP, zdravotní pojišťovna - 213

Naše služby

Kontaktujte nás

Kosmetický salón Helena

Nerudova 110

250 82 Úvaly

E h.fridrichova@seznam.cz

T 603 950 600

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtrnáct a deset 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Facebook