pedikúra Úvaly

Pedikúra Úvaly, vše pro Vaše nohy. Správným krokem pro nohy je pravidelná pedikúra, péče o nehty a pokožku nohou.

Pedikúra Úvaly je vyhledávané estetické ošetření. Dokonale svůdné nohy či pěstěná chodidla jsou oceňovaným symbolem ženské krásy. Upravené nohy jsou vždy dobrou vizitkou pro všechny ženy i muže, a to v každém věku.

Každý člověk ujde denně průměrně 6 000 kroků. Kvůli takovéto námaze pokožka chodideltvrdne, rohovatí a praská. Chodidla nesou celou váhu těla a proto si po náročném dni určitě zaslouží odpovídající péči. - profesionální pedikúru.  Při zanedbání se může pokožka chodidel stát zdrojem nepříjemných bolestí a potíží. V letních měsících se teplota v botě zvyšuje o několik stupňů a způsobuje ještě větší tlak na celou oblast. V nevhodné obuvi nebo v příliš těsných botách se zase tvoří mozoly a otlaky nohou.

Pedikúra Úvaly v našem kosmetickém salónu účinně pomáhá při řešení problémů s chodidly a zarůstajícím nehty. Pravidelně prováděná pedikúra Úvaly dokáže potížím předcházet, zejména napomáhá předcházení větších problémů jakými jsou nehtové plísně nebo bolestivě zarostlé nehty.

      Ošetříme jak dámy tak pány.

Naše služby

Kontaktujte nás

Kosmetický salón Helena

Nerudova 110

250 82 Úvaly

E h.fridrichova@seznam.cz

T 603 950 600

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a pět 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Facebook