kosmetika Úvaly

Kosmetika Úvaly - náš kosmetický salón se specializuje na kosmetické ošetení všech typů pleti, úpravy obočí, barvení řas a depilaci chloupků. Kosmetička je zkušená, kosmetickou praxi provozuje již 16 let a stále  rozvíjí své teoretické znalosti i praktické dovednosti formou školení, seminářů a workshopů. V kosmetickém salónu pracuji výhradně s kosmetikou ALCINA. Každá pleť je specifická a potřebuje zvláštní péči, proto používáme kosmetiku, která umožňuje kosmetické ošetření jak velmi citlivé pleti / máme velice dobré zkušenosti i s ošetřením couprerosní pleti / tak i mastné až aknózní pleti. 

V našem kosmetickém salónu používáme  Ultrazvukovou špachtli, proto je kosmetika Úvaly kvalitní služba..

Ultrazvuková špachtle se používá pro hloubkové čištění pleti, odstranění odumřelých a ztvrdlých částí pokožky a zapracování výživných a vyhlazujících kúr. Kosmetika Úvaly je služba, s kterou budete jistě spokojeni.

Naše služby

Kontaktujte nás

Kosmetický salón Helena

Nerudova 110

250 82 Úvaly

E h.fridrichova@seznam.cz

T 603 950 600

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a jedna 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Facebook