Péče o nohy /PEDIKÚRA dámská i pánská/

Ošetření zarůstajících nehtů- nehtové špony                                      

Nehtová rovnátka :

  • Plastové špony rozšiřují oblast ošetřování u zarostlých nehtů. Jsou vhodné k okamžitému použití u vysoce citlivého, bolestivého a zarůstajícího bočního nehtu. Jsou vyrobeny z umělé hmoty ve tvaru listové pružiny a celou plochou se lepí na nehet. Tato nová metoda výrazně pomáhá klientům.
  • Nejprve ošetřím nehet, odstraním překážky v nehtovém valu, ostrý hrot nehtu, vysoký nehet snížím zbroušením. Pomocí frézek mohu ošetřit místa na nehtu, kam není možné se jinými pedikérskými nástroji dostat. Již toto samotné ošetření často způsobí velkou úlevu trpícímu klientovi. Poté nehet obrousím, aby se povrch zdrsnil, a odmastím. Přiměřím na nehet šponu, upravím její délku, pomocí aplikátoru ji speciálním lepidlem přilepím na nehet a pak ještě speciálním gelem pomocí LED svítilny pevně zafixuji.
  • Kontrola odrůstání, úprava a ošetření nehtu se provádí nejlépe 1x za měsíc. Pokud tato špona odroste a nehet není ještě zdravý, musí se nalepit špona nová, použitá nelze nalepit opakovaně.
    Ošetření má několik výhod: je většinou nebolestivé, netrvá dlouho a nehet se aktivně léčí, postupně se narovnává. Pokud je současně přítomna plíseň nehtu (onychomykóza), musí se léčit také.
  • Rovnátka aplikujeme všem - jak ženám, mužum tak i mladistvým! Rádi poradíme - volejte!

Modeláž nehtů na nohou                                                           

  • Oproti lakovaným nehtům vydrží gelové nehty na nohou cca 1.5 – 2 měsíce.
  • Na nehtech můžete mít barevnou a glitrovou francouzskou modeláž, kamínky, různé zdobení, prostě vše co si budete přát.
  • Chcete-li mít krásné a upravené nehty na nohou, postačí vám přijít jednou až dvakrát za léto.!!!

Pedikúra SAMOZŘEJMÉ DÁMSKÁ i PÁNSKÁ / i páni jsou u nás vítani /

Mokrá Pedikúra, Suchá Pedikúra

Nehtová protetika , nahrazuje se buď část nehtu či celá ploténka, nutností je však, aby na lůžku byla alespoň minimální délka vlastního nehtu.

Přístrojová pedikúra možnost klientů s diabetem čerpat zdrav. pojištovny o příspěvek na ošetření přístrojovou pedikou.


Nehtová protetika

Indikuje se v případě poškození nehtu po úraze, po mykotických onemocněních nehtu apod. Výsledkem je nehet přirozeného vzhledu, který nehtové lůžko chrání.

Chybějící část nehtu se nastaví (nahradí) pod UV světlem vytvrzeným speciálním antimykotickým (=protiplísňovým) gelem, který bude nehet nahrazovat do doby, než Vám naroste zase nehet vlastní.  Protetika nehtu je oblíbené řešení, protože i pokud nemáte část nehtu nebo i celý nehet (ať po úrazu nebo nemoci) budou nohy vypadat esteticky hezky. Navíc gel, ze kterého je nehet vytvořen, bude v místě, kde má vyrůst nový nehet chránit nehtové lůžko a způsobí, že nově dorůstající nehet bude mít dostatek prostoru a lůžko nebude nepříjemně otlačené.

Protetiku aplikujeme na jakýkoli nehet u nohy na počkání a měla by být vždy následovat po pedikúře (proto, aby byl nehet správně připraven). Nový "umělý" nehet můžete lakovat a odlakovávat jak si budete přát a díky moderním odolným materiálům vydrží a můžeme jej dělat přirozeně tenký.

Naše služby

Kontaktujte nás

Kosmetický salón Helena

Nerudova 110

250 82 Úvaly

E h.fridrichova@seznam.cz

T 603 950 600

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a jedna 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Facebook