Péče o nehty /MANiKÚRA dámská i pánská/

 UV gel - laky pro přírodní nehty!

Upravené nehty a ruce jsou vizitkou každé z nás, v jakémkoli věku a postavení. Každá žena si zaslouží alespoň chvilku pro sebe.

POLISH PRO NOW od firmy NSI - Dlouhotrvající řešení pro přírodní nehty

Revoluční technologie přípravků pro přírodní nehty. Vydrží až tři týdny bez odchlipování nebo praskání, vytvrdíte je v UV nebo LED lampě během několika minut a rozpustíte je za pouhých 10 minut v acetonu.

Vyšší trvanlivost, snadná aplikovatelnost a vysoký lesk jsou hlavní přednosti tohoto systému.
 

Novinka v lakování

UpTo X je nový a průlomový systém, který spojuje jednoduchost aplikace běžného laku s vyšší odolností proti poškrábání,

dlouhotrvajícím vysokým leskem a delší trvanlivostí profesionálních lakovacích systémů. Je bezpečný a šetrný k nehtům.

To ocení především moderní aktivní ženy, které chtějí mít dlouho upravené a krásné nehty.

Manikúra

Lze provádět i  při kosmetickém ošetření (ušetříte čas)

V našem salónu provádíme samozřejmě i pánskou manikúru!

Pánská manikúra

V dnešní době se již ve spoustě zaměstnání vyžaduje reprezentativní vzhled nejen u žen, ale i u mužů. Názor, že manikúra není pro muže, je klišé. Mužů pečujících o svůj vzhled je stále víc.

...

U pánské manikúry se klade důraz na přirozený vzhled nehtů a její součástí je úprava nehtů a odstranění kůžiček. Mužská populace trpí na záděry mnohem častěji než ženy, díky pravidelné manikúře se dá problémům předejít. Návštěvu u manikérky by měli absolvovat jednou za 2 týdny.

Pánové mohou dále využít peelingu pro odstranění drobných kousků odumřelé pokožky, masáže pro uvolnění rukou nebo parafínového zábalu pro prohřátí a uvolnění svalů a kloubů.

 

P-shine

Regenerační výživa nehtů.

 P-shine je založený na přírodní bázi, je určena pro regeneraci přírodních nehtů.

Hlavními složkami jsou včelí pyl a křemičitá hlinka.P-shine je vhodný na nehty – roztřepené, lámavé, špatně rostoucí nehty.

 P-shine není vhodný nanášet na tenké nehty a ani po sundání nehtů umělých. Principem je totiž leštění a to je pro poškozené nehty nevhodné.

 Při prvním leštění se P-shine doplňuje po 14-ti dnech. Poté se opakuje cca po 3-4 týdnech.  Po nanesení P-shinu již není třeba lakovat, protože se nehty krásně lesknou.

Tři dny po aplikaci P-shinu se nedoporučuje lakovat, protože by Vám lak na nehtech nedržel z důvodů silného prokrvení nehtového lůžka.

 

Tropický zábal rukou  (lávové kameny)

 

Odstraní starou, suchou pokožku a navrátí pokožce mladý vzhled.

 

Hluboce hydratuje a vyživí pokožku vitamíny A,B,C a E

 

Modeláž nehtů 

 

Modeláž nehtů gelem je v dnešní době již velmi rozšířeným módním trendem. Využívají ji ženy, které mají problematické nehty (dlouhodobě kousané, lámavé, třepivé atp.) ale i ženy, které zkrátka touží po delších nehtech, než jim jejich přírodní dovolí.
Gelové nehty vypadají přirozeně, jsou stále lesklé a ušetří spousty času v péči o své ruce. Na doplnění gelu se při běžné délce lůžka chodí jen 1x za měsíc. Péče o Vaše nehty Vás tedy bude stát v průměru jen hodinu a půl času za měsíc, oproti každodenní péči o ty přírodní.

Gel lak

Potažení nehtu gelem- zpevnění nehtu vydrží až 3 týdny.

Parafínový zábal na ruce

Regenerační účinek na pokožku rukou a nehtů

Díky zlepšení prokrvení se zlepšuje kloubní pohyblivost a zmírňují se kloubní bolesti. Kromě toho má parafín i efekt kosmetický, pokožka rukou je hebká a vláčná.

Působí blahodárně na

  • Zlepšení kloubní pohyblivosti ručních kloubů, zmírnění kloubních bolestí.
  • Zvláčnění pokožky rukou.

Parafínový zábal rukou je nevhodný pro závažně a akutně nemocné.

Příjemná procedura, kterou si vaše ruce zaslouží

Aplikace parafínu na ruce je příjemná procedura, dobře snášená. Po 20 minutách aplikace parafínu se dostaví pocit zlepšené kloubní pohyblivosti, zmírnění bolestí drobných ručních kloubů a pocit hebké, vláčné pokožky rukou.

 

 

Naše služby

Kontaktujte nás

Kosmetický salón Helena

Nerudova 110

250 82 Úvaly

E h.fridrichova@seznam.cz

T 603 950 600

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a pět 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Facebook